Zajęcia grupowe

regularne otwarte spotkania z Jogą

Dołącz do grupy "POKÓJ Z JOGĄ"

ROZWIŃ SKRZYDŁA
Serdecznie zapraszamy Cię do przyłączenia się do grupy „POKóJ z JOGĄ”. PAMIĘTAJ, aby zaakceptować regulamin po wysłaniu prośby o członkostwo.

MEDYTACJA, ŚWIADOMY ODDECH, JOGA online na żywo CODZIENNIE PRZEZ CAŁY TYDZIEŃ
Asana, czyli pozycje jogi
Asany mają swoje wersje startowe, które podlegają modyfikacjom wraz usprawnieniem ciała. Sam decydujesz czy wygodnie Ci w danej pozycji, czy chcesz ją pogłębić. Podczas lekcji otrzymasz instrukcje jak dostosować Asanę do swoich potrzeb i uwarunkowań.
Pranajama, czyli ćwiczenia oddechowe
Pranajama nauczy Cię zwracać uwagę do wewnątrz. Pomoże Ci radzić sobie ze stresem i strachem. Oczyści Cię z negatywnych emocji i myśli oraz przywróci upragnioną równowagę.
Medytacja, czyli relaks i obserwacja
Medytacja sprawi, że poczujesz sie bezpieczny i lekki. Pokaże Ci, dystans pomiędzy Tobą, a twoimi myślami, problemami, pragnieniami. Dystans, który jest niezbędny, aby jasno i trafnie oceniać sytuacje i podejmować decyzje.
Image
Image

Tantra Kundalini Yoga

Joga tantryczna jest to głęboko transformująca joga łącząca w sobie wiele technik duchowych, tradycyjne asany hatha jogi, jogę kundalini, ćwiczenia oddechowe, wizualizacje, aktywne medytacje, sensualne poruszanie się.

Jej celem jest odblokowanie czakr, zrównoważenie przeciwieństw (pierwiastka męskiego i żeńskiego), przekształcanie energii seksualnej (kundalini) w dowolne cele, takie jak: twórczość, rozwój duchowy czy uzdrawianie oraz w efekcie osiągniecie staniu samadhi (oświecenia) i połączenie ze swoją boskością. Tantra to ucieleśniona duchowość, która istniała wcześniej niż religia, joga jest jej dzieckiem, jedną z jej części. W przeciwieństwie do powszechnego przekonania, w Tantrze nie chodzi tylko o seks.

W rzeczywistości tantra w mniejszym stopniu dotyczy relacji z innymi ludźmi, lecz dotyczy Twoich osobistych relacji z własną energią i własnym ciałem. Tantra działa na subtelne ciała i subtelne energie aby stworzyć głębsze połączenie z jaźnią i wszechświatem. Joga tantryczna pomoże Ci zgłębić i transformować swoje emocje, nawiązać połączenie ze swoim ciałem, zmysłami i intuicją oraz poprawi samopoczucie na wielu poziomach.

Moon Yoga

Joga Księżycowa jest sensualną, tantryczną formą Jogi.
Oznacza to łagodną, niemal zmysłową praktykę przy pełnym skupieniu na sobie oraz pełnej akceptacji swoich limitów i niedoskonałości. Na zajęciach ćwiczymy głównie elastyczność ciała, a przede wszystkim kręgosłupa.

Otwarte ciało i giętki kręgosłup są gwarancją zdrowia i młodości, ponieważ energia przepływa przez ciało bez problemu i czujesz to doskonale. Uczymy się jak oddychać świadomie, jak być świadomym swego ciała, jak go słuchać i rozumieć i uzdrawiać. Praktykujemy bycie w chwili obecnej i pełną akceptacje siebie co zapewnia spokój głowie i sercu i pozwala cieszyć czystym i jasnym spojrzeniem na świat.

Sun Yoga

Joga Słoneczna jest energetyczną, aktywną formą Jogi. Ćwiczymy siłę i delikatnie przekraczamy granice w pełnym poszanowaniu dla własnego ciała i jego limitów. Uczymy się uważności i otwartości. Uczymy się znajdować balans pomiędzy wysiłkiem a relaksem. Uczymy się jak oddychać świadomie i wraz z oddechem pozbywać się stresu i paniki.

Ćwiczymy bycie świadomym własnego ciała, aby wiedzieć jak go słuchać, rozumieć i uzdrawiać. Otwarte i elastyczne ciało są gwarancją zdrowia i młodości, ponieważ energia przepływa przez ciało bez problemu i czujesz to doskonale. Praktykujemy również bycie w chwili obecnej i pełną akceptacje siebie co zapewnia spokój głowie i sercu i pozwala cieszyć czystym i jasnym spojrzeniem na świat.
Image
Image
Image
Lorem ipsum dolor sit amet enim. Etiam ullamcorper. Suspendisse a pellentesque dui, non felis.


Monster (Holandia)
(+31) 123-456-7890
kontakt@aditi-yoga.com