O nas

kim jesteśmy

Mam na imię Edyta.

Jogę praktykuję już od 14 lat. W 2013 roku wyjechałam do Indii, gdzie w ciągu miesiąca intensywnej praktyki asan, pranajamy, medytacji oraz teorii z zakresu anatomii, filozofii oraz wszystkich aspektów Jogi ukończyłam 200 TTC HATHA YOGA w szkole NEO YOGA CENTER w GOA w Indiach, otrzymując dyplom nauczyciela.

W 2014 roku założyłam szkołę Aditi Yoga i do 2018 roku prowadziłam zajęcia we własnej szkole w Delft. W międzyczasie w 2016r odbyłam kolejną podróż do światowej stolicy Jogi w Indiach, RISHIKESH, gdzie kolejny raz, pod okiem mistrza Akhillesha z NEO YOGA CENTER, ukończyłam kolejny, zaawansowany już kurs dla nauczycieli HATHA YOGA 300hrs TTC.


Image
Image
W 2018 kolejna podróż poszerzyła moją wiedzę na temat Jogi i masażu Jogicznego, którego nauczyłam się od doktora ajurwedy Rajinder Singh w GOA. Podczas podróży poznałam cudownych i inspirujących ludzi, nauczycieli, przyjaciół.

Dzięki tym przygodom, przeżyciom, niezwykłym doświadczeniom nabrałam doświadczenia, wiedzy i mądrości, którymi mogę się z Wami podzielić na spotkaniach. 

Pozdrawiam ciepło i do zobaczenia... 

Namaste
Image
Image
Image
Lorem ipsum dolor sit amet enim. Etiam ullamcorper. Suspendisse a pellentesque dui, non felis.


Monster (Holandia)
(+31) 123-456-7890
kontakt@aditi-yoga.com