Relaksacyjna podróż z Jogą do Indii

połącz przyjemne z pożytecznym

Egzotyczna Podróż
Goa/Hampi - Indie

Marzy Ci się inspirująca podróż do egzotycznego kraju, gdzie możesz odpocząć, poczuć wolność i przeżyć przygodę życia? Serdecznie zapraszam do rajskiego Goa w Indiach.
 


Termin wycieczki

październik - listopad

Cena: 1355 euro/os.

aktualna cena za osobę
To właśnie z Indii wywodzi się Joga, holistyczna nauka o tym jak dbać o siebie i żyć, aby zaznać szczęścia i spokoju. Indie to życie, spontaniczność, dzika natura, wolne zwierzęta, organiczne rośliny.

Image
Image

Arambol Beach / Indie

Arambol Beach, gdzie się zatrzymamy, jest kolorowy i radosny. Oprócz przeróżnych możliwośći z zakresu Jogi, do dyspozycji są liczne restauracje, gdzie będziesz mogł cieszyć się świeżutkim jedzeniem i świeżo wyciskanymi soczkami. W Arambolu łatwo odnajdziesz się i nawiążesz przyjaźnie. Poruszanie się po okolicy jest niezwykle łatwe i bezpieczne. Do dyspozycji są taksówki, rowery, auta, skutery i motory..

Chętnie zabiorę ze sobą Ludzi, którzy są otwarci na Świat, chcą przeżyć przygodę, poznać inną kulturę, oczyścić ciało poprzez zdrowe, wegetariańskie jedzenie oraz codzienne zajęcia Jogi i Medytacji. Do Indii podróżowałam juz kilkakrotnie, pogłębiając moją wiedze z zakresu Jogi. W sumie spędziłam tam ok pół roku. Znam doskonale okolice i zwyczaje. W 2019 roku z wielkim sukcesem odbyła się moja pierwsza zorganizowana podróż do Goa. Nasze przygody możesz obejrzeć w galerii zdjęć
Image
Image

Cena i warunki

Pokoje są dwuosobowe, łóżka oddzielne, jednoosobowe.
W cenie 2 zdrowe wegetariańskie posiłki dziennie.
Przelot we własnym zakresie. Odbiór z lotniska w cenie wycieczki.

Cena za osobę: 1355 euro / os.

Aktualna oferta

MIEJSCE
GOA/HAMPI (Indie)
 
TERMIN
październik - listopad
Warunki
Codzienna joga i medytacja. Liczba miejsc jest ograniczona. Rezerwacja miejsca następuje po rozmowie telefonicznej lub osobistej oraz wpłacie 500e zaliczki na konto:
Aditi Yoga nr: NL14INGB0007333162
W tytule przelewu podaj swoje dokładne dane.
Upewnij się, że całość za kwoty wpłacisz najpóżniej do końca sierpnia!
Image
Lorem ipsum dolor sit amet enim. Etiam ullamcorper. Suspendisse a pellentesque dui, non felis.


Monster (Holandia)
(+31) 123-456-7890
kontakt@aditi-yoga.com