Zajęcia grupowe

regularne otwarte spotkania z Jogą

Na zajęciach grupowych doświadczysz
3 najważniejszych aspektów Jogi:

Asana, czyli pozycje jogi
Asany mają swoje wersje startowe, które podlegają modyfikacjom wraz usprawnieniem ciała. Sam decydujesz czy wygodnie Ci w danej pozycji, czy chcesz ją pogłębić. Podczas lekcji otrzymasz instrukcje jak dostosować Asanę do swoich potrzeb i uwarunkowań.
Pranajama, czyli ćwiczenia oddechowe
Pranajama nauczy Cię zwracać uwagę do wewnątrz. Pomoże Ci radzić sobie ze stresem i strachem. Oczyści Cię z negatywnych emocji i myśli oraz przywróci upragnioną równowagę.
Medytacja, czyli relaks i obserwacja
Medytacja sprawi, że poczujesz sie bezpieczny i lekki. Pokaże Ci, dystans pomiędzy Tobą, a twoimi myślami, problemami, pragnieniami. Dystans, który jest niezbędny, aby jasno i trafnie oceniać sytuacje i podejmować decyzje.
Image
Image

Kundalini Yoga

Kundalini Yoga w języku polskim w poniedziałki w godzinach 19:30 - 20:15

Joga to przede wszystkim rozwój ludzkiej osobowości w każdym aspekcie. Praktykujemy jogę, aby osiągnąć równowagę, harmonię, stałość we wszystkich aspektach naszej osobowości i wyrazu, ekspresji.

Joga Kundalini składa się z asan (pozycje ciała), mudr (układy rąk i ciała), pranayam (praktyki oddechowe), mantr (dźwięki jako pozytywne afirmacje), medytacji, całkowitego relaksu oraz jogicznego stylu życia nauczanego przez Yogi Bhajana. Jeśli chesz doświadczyć czegoś nowego, zacząć działać bardziej świadomie, być bliżej siebie, dać sobie akceptację I zrozumienie, rozluźnić się i zrelaksować, to zapraszam na zajęcia Jogi Kundalini z elementami coachingu i piękną medytacją...

Łagodna Hatha Yoga dla początkujących

Łagodna Hatha Yoga w języku polskim dla początkujących we wtorki w godzinach 19:00 - 20:15

Łagodne i odprężające zajęcia odpowiednie dla każdego wieku i sprawności fizycznej. Polecam dla początkujących...

Delikatne rozciąganie, praca z oddechem, medytacja... Wszystko aby otworzyć ciało i umysł i serce, nauczyć się żyć w chwili obecnej, zapanować nad emocjami i stawać się z dnia na dzień coraz lepszym Człowiekiem.

Aktywna Hatha Yoga

Aktywna Hatha Yoga w języku polskim w Czwartki w godzinach 19:00 - 20:15

Nazwa Hatha wywodzi się z sanskrytu i składa z dwóch słów: „ha”, czyli słońce oraz „tha”, czyli księżyc. Jogini owe słońce i księżyc porównują do dwóch nozdrzy, lewej prawej strony ciała co ma symbolizować żeński i męski aspekt naszej istoty. W praktyce więc Hatha Joga polega na odpowiednim balansowaniu oddechem w połączeniu z ruchem ciała i stanem umysłu. Przez to właśnie Hatha Joga jest statyczna, figury wykonuje się powoli i dokładnie kontroluje oddech.

Zajęcia aktywne i bardziej wymagające.

Yin Yoga

Odprężająca Yin Yoga w języku polskim w Niedziele w godzinach 18:00 - 19:15

Yin joga jest spokojną, bardzo odprężającą praktyką dla wszystkich, bez względu na wiek, wagę, stan zdrowia, tryb pracy czy znajomość innych technik jogi. Wycisza i przywraca równowagę. Jest częścią tradycji hatha jogi i łączy wpływy jogi hinduskiej z chińskimi praktykami taoistycznymi oraz z zachodnią nauką, w celu doskonalenia zdrowia na wielu poziomach. Jest idealna dla osób z kontuzjami, bólami kolan, ramion czy szyi. Koncentruje się na stawach, ścięgnach, więzadłach, głębszych sieciach powięzi oraz tkance łącznej.

Power Yoga

Dynamiczna Power Yoga w języku polskim w Środy w godzinach 19:30 - 20:45

Jeżeli szukasz relaksu psychicznego i jednocześnie znacznego wysiłku fizycznego, to Power yoga jest dla ciebie idealnym rozwiązaniem. Power Yoga jest dynamicznym stylem jogi, w którym asany płynnie przechodzą do siebie w rytmie flow. Styl ten opiera się na ashtanga jodze, z tą różnicą, że kolejność pozycji nie jest ustalona. Power joga ma korzystny wpływ na kondycję i siłę ciała, elastyczność, oddychanie i koncentrację. Praktykę rozpoczynamy krótką medytacją i kończymy kilkuminutową relaksacją.
Image
Image

Gdzie i kiedy?

HAGA / LEIDSCHENDAM

ADRES
Van Ruysdaellaan 53
2264 TK Leidschendam

Cennik zajęć grupowych Jogi i Medytacji

Pojedyncza lekcja15€
Sesja 75 minut
Miesięczny abonament bez limitów60€/msc.
Abonament na nielimitowane zajęcia Jogi i Medytacji
Pakiet 5 sesji - ważny 3 miesiące60€
5 sesji w przeciągu 3 miesięcy
Pakiet 10 sesji - ważny 6 miesięcy100€
10 sesji w przeciągu 6 miesięcy
Medytacje10€
Sesja 45 minutowa