Zajęcia grupowe

regularne otwarte spotkania z Jogą

Na zajęciach grupowych doświadczysz
3 najważniejszych aspektów Jogi:

Asana, czyli pozycje jogi
Asany mają swoje wersje startowe, które podlegają modyfikacjom wraz usprawnieniem ciała. Sam decydujesz czy wygodnie Ci w danej pozycji, czy chcesz ją pogłębić. Podczas lekcji otrzymasz instrukcje jak dostosować Asanę do swoich potrzeb i uwarunkowań.
Pranajama, czyli ćwiczenia oddechowe
Pranajama nauczy Cię zwracać uwagę do wewnątrz. Pomoże Ci radzić sobie ze stresem i strachem. Oczyści Cię z negatywnych emocji i myśli oraz przywróci upragnioną równowagę.
Medytacja, czyli relaks i obserwacja
Medytacja sprawi, że poczujesz sie bezpieczny i lekki. Pokaże Ci, dystans pomiędzy Tobą, a twoimi myślami, problemami, pragnieniami. Dystans, który jest niezbędny, aby jasno i trafnie oceniać sytuacje i podejmować decyzje.
Image
Image

Tantra Kundalini Yoga

Tantra Kundalini Yoga w języku polskim w niedziele w godzinach 18:00 - 19:30

Joga tantryczna jest to głęboko transformująca joga łącząca w sobie wiele technik duchowych, tradycyjne asany hatha jogi, jogę kundalini, ćwiczenia oddechowe, wizualizacje, aktywne medytacje, sensualne poruszanie się.

Jej celem jest odblokowanie czakr, zrównoważenie przeciwieństw (pierwiastka męskiego i żeńskiego), przekształcanie energii seksualnej (kundalini) w dowolne cele, takie jak: twórczość, rozwój duchowy czy uzdrawianie oraz w efekcie osiągniecie staniu samadhi (oświecenia) i połączenie ze swoją boskością. Tantra to ucieleśniona duchowość, która istniała wcześniej niż religia, joga jest jej dzieckiem, jedną z jej części. W przeciwieństwie do powszechnego przekonania, w Tantrze nie chodzi tylko o seks.

W rzeczywistości tantra w mniejszym stopniu dotyczy relacji z innymi ludźmi, lecz dotyczy Twoich osobistych relacji z własną energią i własnym ciałem. Tantra działa na subtelne ciała i subtelne energie aby stworzyć głębsze połączenie z jaźnią i wszechświatem. Joga tantryczna pomoże Ci zgłębić i transformować swoje emocje, nawiązać połączenie ze swoim ciałem, zmysłami i intuicją oraz poprawi samopoczucie na wielu poziomach.

Moon Yoga

Moon Yoga - kojąca i regenerująca Joga Lunarna w języku polskim we wtorki w godzinach 19:00 - 20:15

Joga Księżycowa jest sensualną, tantryczną formą Jogi.
Oznacza to łagodną, niemal zmysłową praktykę przy pełnym skupieniu na sobie oraz pełnej akceptacji swoich limitów i niedoskonałości. Na zajęciach ćwiczymy głównie elastyczność ciała, a przede wszystkim kręgosłupa.

Otwarte ciało i giętki kręgosłup są gwarancją zdrowia i młodości, ponieważ energia przepływa przez ciało bez problemu i czujesz to doskonale. Uczymy się jak oddychać świadomie, jak być świadomym swego ciała, jak go słuchać i rozumieć i uzdrawiać. Praktykujemy bycie w chwili obecnej i pełną akceptacje siebie co zapewnia spokój głowie i sercu i pozwala cieszyć czystym i jasnym spojrzeniem na świat.

Sun Yoga

Sun Yoga - energetyzująca i wzmacniająca Joga Solarna w języku polskim w czwartki w godzinach 19:00 - 20:15

Joga Słoneczna jest energetyczną, aktywną formą Jogi. Ćwiczymy siłę i delikatnie przekraczamy granice w pełnym poszanowaniu dla własnego ciała i jego limitów. Uczymy się uważności i otwartości. Uczymy się znajdować balans pomiędzy wysiłkiem a relaksem. Uczymy się jak oddychać świadomie i wraz z oddechem pozbywać się stresu i paniki.

Ćwiczymy bycie świadomym własnego ciała, aby wiedzieć jak go słuchać, rozumieć i uzdrawiać. Otwarte i elastyczne ciało są gwarancją zdrowia i młodości, ponieważ energia przepływa przez ciało bez problemu i czujesz to doskonale. Praktykujemy również bycie w chwili obecnej i pełną akceptacje siebie co zapewnia spokój głowie i sercu i pozwala cieszyć czystym i jasnym spojrzeniem na świat.
Image
Image

Gdzie i kiedy?

HAGA / LEIDSCHENDAM

ADRES
Van Ruysdaellaan 53
2264 TK Leidschendam

Cennik zajęć grupowych Jogi i Medytacji

Pojedyncza lekcja15€
Sesja 75 minut
Pakiet 5 sesji - ważny 3 miesiące60€
5 sesji w przeciągu 3 miesięcy
Pakiet 10 sesji - ważny 6 miesięcy100€
10 sesji w przeciągu 6 miesięcy
Medytacje10€
Sesja 45 minutowa